O klinice

Artdentic jesteś w rękach najlepszych specjalistów!

Artdentic to nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne zlokalizowane w Warszawie na Bielanach i na Bemowie. O piękny i zdrowy uśmiech zadba wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej, która obejmuje:

Nasz zespół składa się z doświadczonych i zaangażowanych specjalistów. Wszyscy lekarze i personel medyczny pracują wspólnie, aby zapewnić każdemu Pacjentowi pełen zakres opieki stomatologicznej.

Wiedząc jak dużym stresem dla Pacjenta jest wizyta w gabinecie stomatologicznym, przykładamy ogromną wagę do indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta. Nasza filozofia opiera się na zrozumieniu potrzeb i obaw oraz dostosowaniu naszych usług do Twojego komfortu i oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta przebiegała bezboleśnie i w miłej atmosferze. Do zakresu działań podstawowych należą profilaktyka chorób zębów i przyzębia, a także profesjonalna diagnostyka. Dysponujemy pracownią rentgenowską. Można u nas wykonać zdjęcie pantomograficzne, a także specjalistyczne leczenie endodontyczne z użyciem mikroskopu.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę zarówno do jakości użytych materiałów jak i wykonywanych przez nas usług. Możemy dopasować przebieg leczenia do potrzeb oraz oczekiwań każdego Pacjenta. Oferujemy także usuwanie kamienia i osadu, wybielanie zębów oraz wszczepianie wysokiej jakości implantów zębowych. Chcemy dbać o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort każdego Pacjenta. Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów w Warszawie – w dwóch dogodnych lokalizacjach.

  • Profesjonalizm
  • Doświadczenie
  • Wiedza
  • Pasja
  • Bezpieczeństwo

Jesteśmy zespołem lekarzy świadomych swoich umiejętności, dlatego z powodzeniem realizujemy najtrudniejsze plany leczenia i przeprowadzamy spektakularne metamorfozy uzębienia. W naszych gabinetach jesteś w najlepszych rękach – specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i pasją to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Kierujemy się zasadą, że praca powinna dawać satysfakcję – zadowolenie Naszych Pacjentów jest dla nas kluczowe. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, które dzięki wiedzy i doświadczeniu pozwalają osiągać oczekiwane przez Pacjentów efekty na światowym poziomie. Nasza praca to pasja, do której podchodzimy
z rzetelnością i profesjonalizmem – dbamy o zadowolenie Pacjentów i szanujemy Ich czas. Jesteś w dobrych rękach!

UMÓW WIZYTĘ